קצת

עלינו

מדיטרנד משווקת מגוון רחב של מוצרים חדשניים ומובילים מאז שנת 1988, הנותנים מענה למגוון צרכים הקשורים לאורח חיים בריא. במהלך השנים שמרו מנהלי החברה ועובדיה על מערכת יחסים הדוקה ופעילות ענפה עם שותפיה העסקיים בארץ ובחו"ל, עליהם נמנים מיטב היצרניות הבינלאומיות.

 

ההקפדה על עמידה בתנאי איכות מחמירים ובהתאם לחוקים ולתקנים במדינת ישראל ממוקמת בעדיפות העליונה של כל מחלקות החברה ובהתאם, מדיטרנד מוסמכת לתקן האיכות ISO 9001:2015. התקן מגדיר מערכת איכות ניהול, אשר מעמידה במרכז את שביעות רצונו של הלקוח ואת ההתייעלות התמידית של המערכת.

אבי אובל | מנכ"ל

אבי מכהן כמנכ"ל מדיטרנד משנת 2004 ובמקביל מנהל את חברות-הבת שלה, נאנו פוד וסמארט קר. בנוסף, אבי מכהן כיושב-ראש ארגון תל"מ, השייך ללשכת המסחר והתעסוקה ועוסק בקידום תחום ה-OTC בארץ. לאבי תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת ירושלים ותואר שני במנהל עסקים מתכנית קלוג-רקנאטי באוניברסיטאות תל-אביב ונורסווסטרן ארצות-הברית

אלה אחראית על ניהול מחלקת הכספים, שמאגדת תחתיה את הנהלת החשבונות, ניהול התקציב ובקרה תקציבית. לאלה תואר ראשון בחשבונאות וראיית חשבון מאוניברסיטת באר שבע.

אלה אלון | מנהלת מחלקת כספים

מיטל דריטר | מנהלת פיתוח עסקי

מיטל אחראית על ניהול הפיתוח העסקי של מדיטרנד. מיטל בעלת ותק של 14 שנים בתחום הייעוץ הכלכלי עם התמחות בניהול פרויקטים, פיתוח עסקי וליווי הליכי מיזוגים ורכישות. למיטל תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן.

עמית קורן | מנהלת רכש ופיתוח

עמית אחראית על ניהול הרכש והפיתוח של מדיטרנד וגם על תחום האיכות. בתפקידה האחרון ניהלה עמית את תחומי הרכש והפיתוח בהרדוף (חברת בת של תנובה). לעמית תואר ראשון בביולוגיה מהטכניון ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון ופיתוח ארגוני ממכללת רופין.

ליאת בן עזרא | סמנכ"לית סחר ומכירות

ליאת מנהלת את מערך הסחר ומערך המכירות של מדיטרנד שכולל, בין היתר, צוות של מקצועני שיווק, צוות סוכני מכירות, וצוות מקדמי מכירות. ליאת אחראית על הניהול המוצלח של יחסי הגומלין בין שלושת המערכים, שמטרתם להכניס את מוצרי החברה לכל בית. לליאת תואר ראשון בכלכלה וניהול מהאוניברסיטה הפתוחה.

גיא אובל | ראש תחום תזונת ספורט

גיא מנהל את המותגים המובילים בתחום תזונת הספורט המשווקים ע"י מדיטרנד. לגיא יכולת ראייה היקפית על המותגים שתחת אחריותו והוא מעורב בכל היבט הקשור אליהם החל מרגולציה, דרך לוגיסטיקה וכלה בשיווק ובמכירות. לגיא תואר ראשון במדעי המחשב ממכללת תל-חי.